Kullanım ve Garanti Şartları

Tarih: 13.01.2017

KULLANIM ŞARTLARI

Sitemiz üzerinden faydalanan her kişi aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır,

  • Sitemizde bulunan  içerikler, uygulamalar, bilgiler v.b. unsurlar  mobiluygulamatasarla.com adına kayıtlıdır ve sitemiz dışında kullanılamaz.

tasarla.mobiluygulamatasarla‘ya

kayıt olarak kullanmaya başlayan her kullanıcı aşağıdaki şartları kabul eder:

  • Kayıt olurken , kullanıcı doğru kullanıcı bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde tek taraflı üyeliği ve uygulaması sonlandırılır.
  • Her kullanıcı, paket alırken kendisine uygun paketi seçmesi gerekmektedir uyumsuz bir durum ile karşılaştığında mobiluygulamatasarla ve sahiplerinin bir sorumluluğu bulunmaz.(Paket seçimi için bizden destek alabilirsiniz)

GARANTİ ŞARTLARI

  • mobiluygulamatasarla ile oluşturulan her uygulamanın dosyaları mobiluygulamatasarla.com sunucularında yer alır ve bu sunuculara herhangi bir zarar geldiği durumda müşteriler uygulamalarının da bu zarardan etkilenebileceğini, site çalışmıyorsa (tasarla.mobiluygulamatasarla.com  web adresi) uygulamaların da çalışmayacağını bilir ve kabul eder.
  • Uygulama yayınlama ve geliştirme için kiralanan aylık ve yıllık paketlerden, ödeme zamanı geldiği halde ödeme yapılmayan uygulamaların aktifliği sona erer ve yenilenmediği takdirde  30 gün içinde MobilUygulamaTasarla sunucularından silinir.
  • Uygulama geliştirme araçları olan özel modüller/özellikler (Radyo, Video, İletişim v.b. modülleri gibi), Mobiluygulamatasarla  tarafından haber verilerek yada haber verilmeksizin kullanımdan kaldırılabilir, yayınlanması durdurulabilir.
  • MobilUygulamaTasarla.com  bünyesinde oluşturulup,yayınlanan uygulamaların kullanım ömrü yine Mobiluygulamatasarla.com veya tasarla.mobiluygulamatasarla.com  internet sitesinin ömrü kadardır ve site tamamen erişime kapatılana kadar devam eder. Tabi ki elimizden geldiğince sitelerin kapanmaması için uğraşıyoruz ve bu uğraşlarımızı  devam ettireceğiz.
  • Her kullanıcı kendi üyeliğinden ve uygulamasından sorumludur.üyeliklerin paylaşılması devredilmesi ve uygulama satışı kesinlikle yasaktır v.b gibi durumlarda uygulamanın zararı mobiluygulamatasarla.com ‘a yüklenemez.
  • Uygulama geliştirmek maksadı ile Mobiluygulamatasarla ekibine uygulama bilgilerini veren müşteriler, uygulama fikirlerinin başka hiçbir yerde kullanılmayacağından ve başkaları ile paylaşılmayacağından emin olabilir. Uygulama geliştirme projeleri ve uygulama hakları müşterilere aittir ve mobil bankası güvencesi altındadır.
  • Yapılan Uygulamalar da terör örgütü propagandası içeremez tespit edildiği taktirde Mobiluygulamatasarla bildirilmeksizin tek taraflı sunucudan kaldırır. Ve yasal İşlem başlatılır.

İADE ŞARTLARI

Sitemiz aracılığı ile oluşturulan uygulamalar (bütün uygulamalar için geçerli) geri verilebilen bir araç, unsur, hizmet olmadığı için satılan bütün paketerimizin (birkez,aylık, yıllık,v.b.) hiç bir şekilde iade hakkı bulunmamaktadır.

Hizmet satın alan müşterilere 7/24 destek garantisi kesin bir tavır ile sunulmamaktadır. Hafta içi:08:30-18:30 saatleri arasında destek verilebilir, hafta sonu ise destek verilmemektedir.

Sitemiz yöneticileri tarafından kullanıcılara sunulan özel hizmetler, “Biz Yapalım” gibi servisler ile uygulama hizmetlerinde kullanıcı taahhüt ettiği işlemi, hizmet teslim edildiği anda ödeme yapmakla yükümlüdür ve kesin bir ifade ile geri iadesi yapılamaz.

MobilUygulamaTasarla  Ekibi